Zahájení skautského roku 9.9.2012

Tak jsme se po táboře opět sešli. Skauťák znovu ožil křikem, smíchem a zábavou.

Bratr Běhy zahájil nový skautský rok krátkým „promluvením do duše“ a kladl nám na srdce, aby si vedoucí oddílů dodělali skautské vzdělání.

Bratr Kecal zase poprosil děti, aby své oddíláky nezlobily, protože připravovat program a celkově vést oddíl není nic lehkého.

Pak někteří slavnostně přestoupili do nových oddílů. Ke skautakám přibyly Pařízek a Šmoulinka, k roverům potom Žako, Janča (Delfínek) a Čoky.

Po oddílových pokřicích přibyl ještě ten střediskový, a pak už se vysvětlovala pravidla hry Dračí souboj, kterou si připravil roverský kmen Fénix.

Po malém vyblbnutí jsme se nasáčkovali do Bavorky a promítali si fotky z tábora.

Vedoucí pak ještě zůstali na skauťáku na střediskovou radu a děti už šly domů na oběd. A v příštím týdnu už začínají první oddílové schůzky, tak snad se tento skautský rok vydaří!

autorka článku: Veve, zbytek fotek na našich facebookových stránkách 🙂