Příměstský tábor Habartov 2024 „DIVOČINA“

Máš rád dobrodružství?

Chceš si užít o prázdninách hodně zábavy?Tak neváhej, protože letos to bude pěkná DIVOČINA!

Příměstský tábor pro kluky a holky v areálu střediska Dýmka Habartov.

• Termín: 19.–23. 8. 2024
  • Cena: 2 000 Kč (dopolední a  odpolední svačina, oběd, pitný režim, materiál na program, drobné odměny)
  • Věk: 5–8 let (dítě by se mělo zvládnout samostatně obsloužit)
  • Čas: 8:00–16:00 Počet míst je omezen!

Pokud již bude kapacita naplněna, dostanete informaci, kolikáté je vaše dítě v pořadí jako náhradník a ozveme se vám, pokud se místo uvolní.

Program:

• Každý den se sejdeme na středisku mezi 7:45–8:00
  • Během dopoledne budeme plnit různé úkoly do celotáborové hry, většinu času budeme trávit venku.
  • V poledne si dáme oběd, po kterém bude následovat polední klid (odpočinek, čtení, omalovánky, …).
  • Odpolední program bude rozdělen na dvě části, do svačiny se budeme opět věnovat celotáborové hře a po svačině bude následovat volný program dle preferencí dětí (deskové hry, vyrábění, sportovní aktivity, …).
  • Vyzvedávání dětí bude probíhat mezi 16:00–16:15.

V případě nepřízně počasí můžeme využít skautské klubovny v areálu skautského střediska.

Přihlášku odesílejte přes Přihlašovací formulář (za každé dítě jednu).

Po přijetí přihlášky vám na e-mail zašleme platební pokyny. Místo pro přihlášené dítě je rezervováno až v momentě přijetí platby na účet.

STORNO podmínky při odhlášení dítěte:
– do 30.6. 2024 vrátíme 100% účastnického poplatku
– do 31.7. 2024 vrátíme 50% účastnického poplatku
– po 31.7. 2024 účastnický poplatek nevracíme (doporučujeme najít náhradníka)

Při nástupu na tábor od Vás budeme chtít podepsat Prohlášení o bezinfekčnosti a dále pak papírovou přihlášku na tábor (se souhlasem o shromažďování údajů apod.), budeme také vybírat kopii kartičky zdravotní pojišťovny a pravidelně užívané léky.

Kontaktní osoba:

Mgr. Marie Urbánková