Příměstský tábor Sokolov 2024 „SUPERHRDINOVÉ“

Informace:

• Kdy? – 29. 7.–2. 8. 2024
  • Kde? – Sraz a ukončení bude každý den před budovou městské knihovny v Sokolově na Starém náměstí
  • V kolik? – 8:00–16:00
  • Pro koho? – Pro akční kluky a holky ve věku 6–10 let
  • Cena? – 2500,- (cena zahrnuje všechny výlety a celodenní stravu, včetně pitného režimu, drobou odměnu na závěr tábora)

Přihlášku odesílejte přes Přihlašovací formulář (za každé dítě jednu).

Po přijetí přihlášky vám na e-mail zašleme platební pokyny. Místo pro přihlášené dítě je rezervováno až v momentě přijetí platby na účet.

Pokud již bude kapacita naplněna, dostanete informaci, kolikáté je vaše dítě v pořadí jako náhradník a ozveme se vám, pokud se místo uvolní.

STORNO podmínky při odhlášení dítěte:
– do 1.6. 2024 vrátíme 100% účastnického poplatku
– do 1.7. 2024 vrátíme 50% účastnického poplatku
– po 15.7. 2024 účastnický poplatek nevracíme (doporučujeme najít náhradníka)

Při nástupu na tábor od Vás budeme chtít podepsat Prohlášení o bezinfekčnosti a dále pak papírovou přihlášku na tábor (se souhlasem o shromažďování údajů apod.), budeme také vybírat kopii kartičky zdravotní pojišťovny a pravidelně užívané léky.

Kontaktní osoby: