Táborový deníček – den čtvrtý

Den čtvrtý 2. 7. 2014
Službu měly skautky. Ráno bylo jako každé jiné – světlušky lovily mimoně, vlčata a skautky si dali ranní rozcvičku. Ke snídani jsme měli čerstvé rohlíčky se salámem a šunkou. Po snídani jsme měli nástup v krojích. Po nástupu čekal všechny dopolední program.

Ze světlušek se celé dopoledne smývala čtyř denní špína. Vlčata pokračovali v Petru pánovi a skautky vařily.

K obědu nás čekala Frankfurtská polévka a rýže s přírodním plátkem. Polední klid se nám protáhl do půl třetí, takže jsme měli víc času nabrat síly.
Odpoledne měla vlčata o zábavu postaráno, Králíček je totiž pustila do potoka a vlčata chodili celé zabahnění. Světlušky hrály hry k oddílovému programu. Odpolední program světlušky zakončili hrátkami s balónky, které byly napuštěný vodou.
OOHaA + OS + RR (čti Osamostatněný Oddíl Hasičů a Adama, Old Skautů, Roverů a Rangers) se celý den starali o dřevo.
Skautky, které měly volno a nemusely být v kuchyni, hrály ringo. Den ubíhá rychle a už je tu zase večeře. Čekala nás čočka a párek s okurkou. Po večeři byl večerní nástup a po nástupu se šlo k ruletě, kde se vytočil úkol na další den. Rulety se ujali naši OOHaA a vytočili úkol číslo 12, což je vyběhnutí na pahorek. Zároveň se plnil úkol ze včerejší rulety – tábor se proměnil v půlku hluchých a v půlku nevidomých.

V noci měli hlídky Fénix, ale protože je nás málo, tak nám s hlídkou vypomáhala OOHaA.