Skautky dováděly v krytém bazénu

První letošní akce skautek se konala v sokolovském krytém bazénu. Sraz byl v neděli 26.ledna v 13:00 na autobusovém nádraží v Habartově, odkud jsme se společně vydaly do Sokolova. Skautek dorazilo pět – Lada, Jablíčko, Pája, Peťula a Klárka.

Zamířily jsme rovnou do bazénu a cestou jsme si plánovaly, jak se pak budeme koulovat a klouzat, všude byla hromada sněhu. Když jsem u pokladny v bazénu hlásila, že mám s sebou 5 dětí, skautky se mohly potrhat smíchy. Hold jsou v tom správném pubertálním věku, ze kterého vám trošku zešednou vlasy :).

V bazénu všechny po rychlém otužení okamžitě zamířily na velký tobogán. Lada se pak snažila naučit šipku, ale dopadlo to velkým a bolavým placákem, takže pak své snažení vzdala. Zahrály jsme si také na „vodní babu“, kdy ve chvíli, kdy vás baba chytí, tak musíte rozkročit nohy a osvobodíte se jedině tak, že vás někdo jiný podplave. A samozřejmě došlo i na vzájemné topení :).

Po bazénu jsme měly dlouhé čekání na autobus, které jsme si zkrátily v kavárně Henriette, kde si vyhladovělé skautky objednaly jídlo a čokoládu a pak už jen hurá koupit v cukrárně maminkám něco sladkého na zub.

Domů jsme dorazily v půl sedmé večer a věřím, že unavené skautky okamžitě zalezly do postelí a spaly až do rána :).

Veju