Maškarní vlčat a světlušek

31.1.2014 jsem se sešli na Junáku z jednoho prostého důvodu, a to pobavit se a rozhýbat svá těla tancem.

Začali jsme představením masek. Nacházelo se tu mnoho krásných a nápaditých masek např. princezny, čarodějnice, duchové, indián, upír, Petr Pan, Batman, hasič, Pipi dlouhá punčocha, na své klisně dokonce přijel i kovboj ze západu.

Poté už se tančilo v plném proudu. Mezi odpočinkovými pauzami jsme hráli spousty her. První byla lov na
jelena, poté jsme zase lovili jablka z lavoru s vodou, podlézali jsme tyč a hlavní soutěž, která zajímala opravdu všechny, byla o nejhezčí masku. Byla chlapecká a holčičí kategorie a TOP maska večera.

Souhrn vítězů:

Chlapci:
1. místo Petr Pan – Ráďa
2. místo Smějící se břicho – Kuky
3. místo Indián – Marcel
Holky:
1. místo Popelka – Jůlinka
2. místo Šerifka – Sárinka
3. místo Čarodějnice Roxi – Klárka

TOP maska večera se stala upírka Viky

Večer se chýlil ke konci. Poslední hodinka byla věnovaná písničkám na přání. Poté už se všichni převlékli do
spacího, zavrtali se do spacáků a já jim přečetla kapitolu z knihy Petr Pan v šarlatovém plášti. Po slově „dobrou noc“ určitě všichni neusnuli, někteří si povídali, jiní poslouchali.

Ovšem ráno brzký budíček nikomu nevadil. Všichni byli rychle na nohou, protože věděli, že i dnes bude aktivita dobře pokračovat. Po snídani a úklidu se všichni vrhli na panelovku, kde skoro hodinu a půl řádili se svými boby.

Opravdový konec naší společné akce nastal až v jedenáct hodin, když jsme se rozešli do svých domovů.

Masky byly opravdu povedené, děti si daly záležet :).

Králíček