Vlčácká výprava do sokolovského bazénu

18. ledna 2014 vyrazila vlčata do sokolovského bazénu, tak si přečtěte, jaká to byla zábava.

Sraz byl v 8:50 na autobusovém nádraží. Všichni zúčastnění přišli v čas, abychom mohli odjet v 9:00 hodin směr Sokolov. Po příjezdu jsme zamířili rovnou do bazénu, kde jsme ale zjistili, že otvírají až v 10:00 hodin.
A tak jsme si venku zahráli na schovávanou, aby nám to čekání rychleji uteklo.

Před desátou hodinou jsme zakoupili lístky a vyrazili směr šatny. Vlčata doprovázel Tik, dostali společnou šatnu. Po té už jsme si všichni užívali vodních hrátek, skákání do bazénu, bublinek, sauny a hlavně velkého a malého tobogánu. Po dvou hodinách cachtání jsme zavítali do zdejšího kiosku, kde si každý něco koupil.

Po tom jsme se rozloučili s Péťou, Adamem, Frantou a Davidem pro které si přijeli rodiče a zbytek party – Marcel, Samík, Rostík, Tik – vyrazil směr autobusová zastávka. Po velké námaze jsme v autobuse odpočívali a jízda utekla i tak velmi rychle. Po té už jsme se všichni v Habartově rozloučili a vyrazili do svých domovů, většina z nás na oběd.

Určitě to byl skvělý zážitek, který si brzy zopakujeme možná i v jiným bazénu.

Králíček