Rukodělné dopoledne na téma Vánoce

První rukodělné odpoledne se konalo v sobotu 5.12.2015 od 9:00 hodin.
Účastníci prvního tvořívého dopoledne
Nejprve to vypadalo, že tam budu s Běhym a Aničkou sama, ale nakonec se nás sešlo dosti. Hlavně skautky bylo jich sedm jmenovitě – Majda, Klárka, Adélka, Jůlinka, Peťula, Terka a Vendy. Jediný odvážný  kluk a to Rostík.
Začali jsme něčím lehčím a to výrobou přáníček. Ale vzhledem k tomu, že většina si jich vyráběla více strávili jsme nad tím hodinku. Dále jsme vyráběli netradiční vánoční ozdoby. Mezi sklíčka jsme přilepili barevný krepový papír a z venku jsme lepili různé tvary oboustranné lepící pásky. To pak dle libosti namáčeli v cukru, skořici či barevných třpytkách.  Dále jsme měli vyrábět papírovou hvězdu, ale na to bohužel už nezbyl čas. Postup jsme ukázala hromadně všem, ale stihla ji vyrobit jen Majda, které se opravu povedla. Stejně jako všem ostatním zbylá výroba.
Všem, děkuji za účast a těším se na další „rukodělky“  

                                                                                                                             Králíček
Komentáře