Společná přespávačka? Jasně!!

Někdy je potřeba být spolu. Jen tak. A právě proto si skauti a skautky vymysleli přespávačku v Sokolově, v rámci níž si zamluvili bowlingové dráhy. Strávili tak společné chvíle ve sportovním duchu, zároveň měli čas si jen tak popovídat. Bowling se povedl a protože bylo příjemné teplo, tak se vydali ještě na zmrzlinu a na procházku městem. Navštívili i místní rozhlednu Hard a místní opravenou hrobku, která se nachází v její blízkosti.
Večer byl naladěn filmově. Pustili si dokument Mr. Kriss, snímek o mladém výtvarníkovi a tanečníkovi, který ve svých 22 letech dokázal vyhrát celosvětovou soutěž v breakdance, jako výtvarník se dostal na seznam nadaných inovátorů do 20 let v prestižním celosvětovém magazínu. Všichni se shodli následně na tom, že je fajn vidět, jak i mladí lidé dokážou uspět.
 I když jsme nevyrazili na žádnou velkou výpravu, tak to, že jsme byli spolu, pro nás hodně znamenalo.