Fénix a Aquapalace

V sobotu 5.12. v půl deváté se pět z nás sešlo u garáží naproti benzínce a vyrazili jsme směr Praha. Jelikož jsme jeli auty a během cesty jsme kvůli provozu nemuseli nikde dlouho čekat, za necelé dvě hodiny jsme byli v hlavním městě. Po pražském okruhu jsme dojeli až do Čestlic k Aquapalace, což byl cíl naší cesty. Když jsme dorazili na místo, na nic už jsme nečekali, zaplatili si tři hodiny a rychle se převlékli do plavek. Nejprve jsme všichni společně vyrazili na tobogány a vyzkoušeli jsme asi úplně všechny, včetně velkého tobogánu, kde jsme jezdili na nafukovacích kruzích.
Několikrát jsme si sjeli „divokou řeku“ a v neposlední řadě jsme několikrát byli na „trychtýři“. Potom jsme se přesunuli do vln , kde jsme si několik minut zařádili jako v moři. Taky jsme si odpočinuli ve výřivce, kluci si zaplavali v plaveckém bazénu a byli jsme společně ve venkovním bazénu. Po asi dvou a půl hodinách řádění ve vodě a na tobogánech už jsme šly, my holky, do šaten, aby jsme vše stihly akorát a aby jsme si stihly vyfoukat vlasy. S klukama, kteří odcházeli z bazénu chvilku po nás, jsme se potkali u šaten a protože nám holkám všechno trvá déle, počkali na nás kluci až u pokladen. A protože nám během cesty a dovádění v bazénu vyhládlo, jeli jsme se najíst. Tentokrát padla volba na Globus, kde si v Globus restauraci každý vybral to,na co mel chuť. Po doplnění energie jsme vyrazili na metro, protože když už jsme byli v Praze v adventním čase, chtěli jsme vidět Vánoční trhy a stromeček na Staroměstském náměstí. Metrem jsme dojeli na Můstek, odkud nás dav lidí dovedl na Staromák ,lidí bylo všude opravdu hodně, proto jsme byli všichni rádi, když jsme se dostali ke stromečku a cestou se nikdo neztratil. U stromečku jsme se vyfotili a vyrazili na cestu zpátky k metru. V metru bylo všude taky plno lidí, takže jsme asi po čtvrt hodině byli rádi, že už jsme na Zličíně, kde jsme parkovali. Cestou zpátky jsme se ještě zastavili na benzince kousek za Prahou, kde se většina z nás zahřála u kafe a potom už jsme vyrazili zpátky do Habartova. Za sebe i za všechny ostatní, můžu říct, že jsme si výlet užili a máme zážitky, nad kterými se budeme bavit asi ještě hodně dlouho, například když Bubla zasedl pána v tobogánu, jak na Martina nezbyla vidlička a musel jíst smažák lžíci a nožem, nebo jak se Káťa jen taktak vešla do metra. Určitě si podobný výlet budeme muset brzy zopakovat …
Hermiona 

Komentáře
Tento záznam byl publikován v Fénix . Uložit odkaz do záložek.