Prvoroční výprava skautek 7.1.2018

7.1. 2018 v neděli v odpoledních hodinách jsme se vypravili na Bismarckovu rozhlednu na Zelené hoře u Chebu. Vítr pěkně foukal a zimní počasí i když bez sněhu si nebralo servítky. Teple jsme se oblékli, avšak na místě na nás čekalo nepříjemné překvapení, rozhledna byla uzavřena a tak nám musel stačit pouze pohled zespodu. Skautky si jako vždy udělaly pár selfíček, protože bez toho by to nebyl ten správný výlet a pokračovali jsme do města, šli jsme se odívat do centra na náměstí na vánoční stromek.  Počasí bylo opravdu studené a byli jsme rádi, že ten čas tak rychle utekl, protože jsme se těšily na zimní bruslení na zimním stadionu v Chebu, které bylo sladkou tečkou naší první výpravy. Skautky si tuhle aktivitu oblíbily už minulý rok a myslím, že to nebylo za tuhle zimní sezonu naposledy. Užili jsme si to a všichni jsme  se vrátili bez úrazů domů.

Stonožka

Komentáře
Tento záznam byl publikován v Skautky . Uložit odkaz do záložek.