1. schůzka RK Fénix

První oficiální schůzka Fénixe
Dne 27. 9. 2014 jsme se v 19:00 sešli na skauťáku, kde se konala první oficiální schůzka. Sešlo se nás celkem osm (Klix, Týnka, Harry, Janča, David, Bubla, Hanz a Žako). Nejprve jsme začali řešit kdy, a jak se budeme scházet a co nás v nejbližší době čeká. Pak už nás čekaly jen hry, které si pro nás Týnka s Klixem připravili.

V první hře jsme se rozdělili do dvou týmů. V každém jsme vybrali jednu postavu (člena našeho skautského střediska) a tu jsme kreslili na papír. Nebylo to ale tak jednoduché. Dvě osoby jsme kreslili do jednoho obrázku a kreslila pouze osoba, která hodila určitý součet čísel na dvou kostkách (například 7)
V druhé hře jsme se rozdělili na dvojice. Tedy celkem byly čtyři dvojic. Každá dvojice měla mističku s lentilkami. Lentilek bylo celkem 20 a každý tým měl jinou barvu lentilek, aby se lehce počítali body. Úkole bylo přenést lentilku z jedné strany klubovnou po vyznačené trase po druhé. Lentilku jste museli nasát na brčko. Po každém kole se počet brček zvyšoval. Nakonec jsme skončili u 14 brček. Zde již záleželo na tom, jak jsou brčka do sebe zapojená, aby neunikal vzduch a lentilku šlo nasát.
Poslední hra, která nás čekala, abychom se více poznali, byla „Flaška.“ Kdo nechtěl odpovědět, musel se napít zajímavého elixíru, který byl kombinací zázvoru, limetky a dalších zvláštních kombinací.

Kolem půl 22 jsme končili. Uklidili jsme a šli domů. Za mne schůzka byla skvělá. Byl to takový dobrý start na začátek.