Truhlárna aneb naše poslední schůzka v roce 2011

Tak toto byla naše poslední schůzka v roce 2011 a Bujo nám jí chtěla udělat krásnou, tak nás pozvala do restaurace. Sraz jsme měli u restaurace v 17.00. Jako obvykle. Byly jsme, tam všechny skautky: Čipsík, Čoky, Laduška, Janička, Hermiona a Šárka. Když jsme se usadily do měkoučkých křesel, tak jsme si každá něco vybraly. Janička: Coca colu a pohár, Hermionka: Coca colu a pohár, Čoky: Coca colu a pohár, Laduška:Coca colu a pohár, Čipsík:Coca colu a pohár a aby byla nějaká změna tak Šárka: Kofolu s kroketami a Buja, Eliška: kofolu s kroketami? Skvělá obědnávka. Po půl hodině, když jsme dojedly tak jsme se fotily a vyprávěly si historky a různé zážitky. Po hodince jsme si navzájem předaly dárečky a od Hermionky jsme dostaly CD, které nám udělala s věnováním. A CÉDÉČKO bylo o našich zážitcích za 2 roky (fotky s komentářem). Tak a už nám ten čas nějak rychle utekl a už jsme musely jít domů! Bylo kolem 19.00. Ale cestou jsme se koulovaly a trochu se proběhly.

Také bych chtěla nejen všem skautkám, ale i Bujonce za KRÁSNĚ strávený večer neboli strávenou poslední schůzku v tomto roce a chtěla bych všem popřát veselé Vánoce a šťastný nový rok!!! Přeje čipsík!!!

Čipsík (20.12.2011)