Prázdninová soutěž

Prázdniny máme skoro v půlce a tak abychom si prázdniny ještě více užili, připravili jsme pro Vás soutěž:

Soutěž o nejvtipnější prázdninovou fotku

Pravidla soutěže:

– Zašlete do 7. 9. 2014 fotku z Vašich prázdnin na e-mail klix.martin@gmail.com
– Fotka musí být z období červenec – srpen 2014
– Na fotce musí být vidět člen našeho skautského střediska „Dýmka“ Habartov
– Fotka musí byt pojmenována: Jmeno_Prijmeni_Prezdivka
– Fotka musí mít použité rozlišení, aby se dala dále použít.
– Účastnit se mohou účastnit všichni členové skautského střediska „Dýmka“ Habartov
– Fotka nesmí být pohoršující a urážející, nesmí obsahovat alkoholové nápoje, cigarety, drogy.
– Po obdržení všech fotografií budou fotky zkontrolovány a společně nahrány na web našeho střediska / facebookovou stránku a bude vyhlášeno hlasování. (Datum nahrání bude do 14 dnů od ukončení data zaslání fotografii, tedy 7. 9. 2014)
– Datum nahrání fotografií a odstartování hlasování bude ohlášeno několik dní dopředu
Hodnocení:
– Vyhrává fotka s nejvyšším počtem hlasů / „like“

Ceny:
– ceny budou předány oddílovými vedoucími na schůzce
Se zasláním fotky na výše uvedený e-mail souhlasíte se zveřejněním Vaší fotografie na stránce Facebook, webové galerii Picasa a na blogu střediska „Dýmka Habartov.“ V případě jakýchkoli nejasností se obracejte na e-mail: klix.martin@gmail.com