FootCup2012

Letos se opět naše středisko vypravilo na tradiční chodovskou akci FootCup. Jeden tým se skládal z Klubíčka a OS a druhé bylo vyloženě fénixácké, ve složení Klix, Hanz, Dejvid, Veju, Major, 100nožka + Tik v bráně. Hrálo se 4+1, takže byli vždy 2 lidé na střídání.

Do Chodova s náma jely i skautky, které se zhostily funkce fanynek – roztleskávaček. Měly připravený jeden pokřik pro Klubíčko a nacvičily si i náš oddílový pokřik, který jim opravdu šel :).
Klix je pouze instruoval, že za pokřikem se musí objevit i naše fénixácké „vž-vž-vžum“.

Co bych vám tak řekla k samotným zápasům … no byl to joke :D. V článku z loňského FootCupu stojí „střelení gólu si šetřím na příští rok“ … letos bych sem měla napsat úplně to stejnou větu :D.
Špatně se mi to píše, ale Fénix nevyhrál jediný zápas, a skončil na posledním místě. Ale já vám řeknu, čím to je ;). Jde o to, že Fénix už je tak dobrej ve všech jiných ostatních věcech, že jsme se rozhodli, že na FootCupu nebudeme zářit, aby si i někdo jiný užil pocit vítězství ;).
Vítězi se stali Chebáci, kteří byli naprosto neporazitelní a třeba já jsem z nich měla docela nahnáno :D.
Příští rok ale už nikomu vítězství tak lehce nedarujeme ;). To se nebojte 😉