Brigáda – Čipsíkovo očima

Brigáda se konala 15.10 2011 sraz na skauťáku byl v 9:00 hodin ráno. Zatopilo se ve velké klubovně chviličku jsme tam zůstali a čekali na ostatní (aspoň jsme se zahřáli) 😀 Pak nás svolali ven k tabuli tam Běhy napsal co by se mělo udělat. My skautky jsme musely natírat střechu velké klubovny,umývat velkou bílou plachtu, potom zkontrolovat krabice v kůlně č. 5 a ještě umýt všechna okna. Na junáku se nás sešlo celkem dost nás skautek i s Bujou bylo 5. A taky jsme měli na sobě krááásnééé monterky! Nejvíc jsme se s holkama těšily na nátěr střechy 😀 byly jsme pěkně špinavé! Potom jsme si šly opéct buřty a šly pracovat dál na střeše. Až jsme dodělaly střechu tak jsme šly do bavorky tam pustily nahlas písničky a TRSALYY!! Mno byla prostě sranda sranda musí být vždy a všude!! A fénix…….. nám udělal krásné pokrytí stolů!
Byla to pěkná brigáda!

Čipsík