Poslední skautská schůzka v roce 2010

Poslední skautská schůzka se nesla v trochu netradičním duchu. Jiné odddíly se sešli na středisku, donesli domácí cukroví, předali si dárečky, popovídali si a šli domů. Junáci to letos vzali trochu z jiného konce provazu.

Od půl páté skoro do sedmi hodin jsme zuřivě bobovali na nedaleké panelovce. Ujezdit povrch nám chvíli trvalo, ale podařilo a se a každý na bobech, talíři či lopatě frčel z kopce až se za ním kouřilo 😀

Jedny boby dokonce skončili i v potoce,jezdec vyvázl bohudík bez úhony. Bobování se podařilo v hojném počtu 11 lidí.

Z toho i jedno vlče. Ti, kteří nejezdili tak nadšeně se o to s větší vervou koulovali. Jedna bitva proběhla s velkou přesilou 4:1 kde vedoucí byla málem ukoulována.

Médová