Voda

Dne 23.6 jsme se vydali na vodu. Zúčastnili se: Janička (Delfínek), Petruška (Čoky), Laduška, Šárka (Jablíčko), Štěpánka (Hermiona), Baruška (Čipsík), Bujo a Tučko. Sraz jsme měli v 8:30 na hl. autobus. nádraží, tam nás vyzvedli auty (Kecal a Buji brácha) a mohli jsme vyrazit!! Jeli jsme do Černého Mlýna. Tam jsme si půjčili loďky, pádla, vesty a barely.

Věci jsme si naskládali do barelu (batůžky atd….) a krosny jsme dali zpátky do auta (ke Kecalovi). Pak, už jsme mohli vyjet. Já byla háček a semnou na loďce jela Laduška. Se Štěpánkou jela Janička s Bujou jela Šárka a s Tučkem jela Petruška. S Liduškou jsme se chvíli dohadovaly, jak zatáčet atd.. ale jakmile nám to Tučko pořádně vysvětlil, tak už nám to šlo. První zastávku jsme měli v Sokolově. A pak jeli směr Loket. Musím říct ,že v nějakých úsecích bylo HROZNĚ MÁLO VODY!!! :-) Pořád jsme se zasekávali na kamínkách hlavně Janička se Štěpánkou a já (Čipsík) s Laduškou. :D A museli se pořád roztlačovat. Ladušce jsem pořád musela říkat : „Jeď doprava, jeď doleva“. No a občas jsme najeli na ňákej ten kámen, ale šlo to :-)!! Když jsme byli někde za Sokolovem, tak tam byl přírodní sjezd a jelikož bylo málo vody, tak jsme to nemohli sjet, tak loďky jsme vytáhli na břeh a rovnou si odpočinuli a najedli atd.. No a pak, tam přijeli rafťáci a byla, tam docela dost nepříjemná paní! :/ No a jakmile odjeli, tak jsme chvíli počkali a jeli jsme taky. No a už jsme byli v Lokti vytáhli jsme loďky a šli do loděnice, tam nám Kecal přivezl krosny. Převlékli jsme se upravili a šli do města, tam nás Bujo s Tučkem pozvali na PIZZU, jako lepší jsem nejedla!! (objednaly se: 1x salámová, 1xžampionová a 2x šunková)!!! A všechny se snědly, asi jen 2kousky zbyly + Každý jsme měli KOFOLU. :-) A pak jsme se šli projít po Lokti. Bylo to NÁDHERNÉ!!! Už se stmívalo, tak jsme šli do loděnice a převlékli se do teplého. Pak jsem šla rozdělat oheň. Pak jsme zpívali,hráli hry k ohni atd.. :-) no prostě jsme si to užili na 100%. :-)

No a už bylo pozdě, tak jsme si šli udělat hygienu a šli si lehnout. Druhý den jsme se nasnídali sbalili stan a Kecal přijel pro krosny. Pak jsme vyjeli a hned jak jsme vyjeli, tak nás čekal přírodní sjezd. Tak jsme se s Laduškou připravili a hned na začátku toho sjezdu jsme se zasekli!! :-) dost jsme se bály!! ale pak jsme se nějak odstrkly a jely dál.. Jeli jsme směr K. Vary, tam jsme už odevzdávali loďky jakmile jsme je odevzdali,tak jsme se naobědvali a pak šli do McDonaldu , tam jsme si dali ňejakej dezert. A pak šli k jednomu obchodu(k JIPce), tam nás vyzvedl Kecal a Běhy. No a už jsme jeli domů.

Jsem moc ráda že Buja uspořádala tuto akci a věřím tomu, že jsme si to tam užili!!!

Čipsík