Přespání

V sobotu jsme v 17:00 hodin měli sraz na Junáku. Přespání jme měli dohromady s Fénixem.
 Fénix měl pro nás připravno několik úžsných scének týkající se alkoholu,cigaret (drog) a obtěžování.Myslím si že jsme si z těchto scének odnesly plno rad do života! Po každé scénce jsme si zapisovaly poznámky+otázky.Když bylo po všech scénkách , tak jsme se všichni sešli ve velké klubovně a tam nám Fénix odpovídal na pár otázek.Nás skautek bylo 3+Buja.Kolem 20.00 hodiny jsme si šli , každý dělat své věci. Se skautkama jsme si pustily písničky a tancovaly :D.Když  přišel Tučko, tak jsme si všichni zahráli Monopoly.Hrály jsme je přibližně 3 a půl hodiny .Pak jsme byli ospalí a šli si lehnout(udělali jsme si hygienu…).Ale jakmile se zhaslo už se nám spát nechtělo , tak jsme dělaly ještě kraviny.Ráno jsme stávaly kolem 9.00hodiny a vůbec se nám nechtělo vstávat 😀 , když jsme vstaly tak jsme uklidily a v 11.00 jsme šly domů.Byl to super víkend , ale škoda že jsme tam nebyly všechny skautky!!

Napsala: Čipsík