Bobování

Vzhledem k tomu, že jsou celý týden prázdniny, mohli jsme se scházet dosytosti a podnikat kdejaké blbiny :). Po včerejším pokru jsme tentorkát vyrazili bobovat na panelku.

Sraz byl opět ve 14.00 a kromě Hanze se sešla stejná banda, jako včera (tzn. já, Klix, Bája, Áďa, Tik, Dejvid, Bubla).
Na skauťáku jsme se vzali 4 velké černé lavory a vydali jsme se na kopec.

Nejprve se musel ujezdit zasněžený povrch, abychom si mohli pořádně užít.

A protože nejsme žádný béčka, zkoušeli jsme nejrůznější kreace, popředu, pozadu, ve dvou, ve čtyřech, vláček, vedle sebe, na stojáka atd. atd. :). Vyblbli jsme se pořádně a víc, než bobování jsme si nejvíc užívali koulování a válení se ve sněhu. Obzvlášť, když se většina z nás vrhla na našeho vedoucího. Nutno podotknout, že má neskutečnou sílu a je pořádně těžký, dostat ho dolů.
Poté, co jsme úplně promrzli, jsme zašli do klubovny, abychom se trochu ohřáli a pokračovali v sněhových radovánkách. Kluci mají v plánu postavit pořádný iglů a tak shrabali sníh ze střechy velké klubovny a aby se ještě trošku vyřádili, skočili si párkrát do hromady sněhu, která pod střechou vznikla.
Snad nám sníh neroztaje, než se dostaneme ke stavbě iglů :). Chceme uvnitř totiž přespat
Byl to prostě další pohodový fénixácký den :).
Všechny fotky ZDE.