Maškarní bál 12-13.2.2011

Tak jsme si naplánovali maškarní bál a abychom měli ským tančit spojili jsme se se světuškama. K večeru se scházíme a vyrážíme na středisko. Nejdřive ještě využíváme světlo  a zahráli jsme si oblíbenýho čaroděje. Potom se už připravujeme na večer, nejdříve si připravujeme matrace na spaní (musí se sundat z půdy)pak si dáváme večeři a v 19hod se plní klubovna maskami. Je tu moderní  i normální popelka, čertík, beránek, břišní tanečnice, pejsek, kuchař,iq bratři a bezdomovec. Zábavu řídí kočička, školačka a čarodějnice.
Nejdříve se vyhlásí soutěž o nejkrásnější masku, hlasují všichni a vítězové jsou:
1.místo-bezdomovec
2.místo beránek
3.místo břišní tanečnice

Hudba všechny vytáhla na parket. Druhou soutěž o nejlepší taneční kreace vyhrává kuchař.
Třetí zpesření byla lentiková. Nejvíce se nacpala kočička a iq bratr, těm nejvíce padala šetska.
V další přestávce jsme si zahráli kruhové hry a to pexeso, čísla a na myslivce.
Večer se chýlil ke konci a osazenstvo zmáhala unava.
Uklid, každý si vzal svojí matraci příprva na spaní je v plném proudu.
Světlušky si na dobré spaní pouštějí pohádku a vlčata vedle v klubovně si chtějí vyprávět stašidelné příběhy.
Ráno už nás čeká jen ůklid a odchod domů.

zapsala sestra Míňa