Noc hraček

Náš oddíl Veverek měl tento večer připravená dvě překvapení. Když jsme se zabydleli, začalo velké hraní, děti si směly přinést své oblíbené hračky,panenky,hry, a tak o zábavu bylo postaráno. Mezitím nám Tik se Štěpánkou zapojili reproduktor a první překvapení bylo prozrazeno – diskotéka.Dokonce nám celou dobu dělali společnost dva kluci, takže byla i pánská volenka. Děti měly velkou radost, tančili jsme na známé písničky od Dády.Brzy se však unavily a vyhládlo jim, takže jsme povečeřeli a nachystali spaní, ale tím večer nekončil, následovalo druhé překvapení –  film na plátně. Děti s velkým zaujetím sledovaly námi vybraný film, Ať žijí , duchové! Myslím, že se všem velice líbil, zpívali jsme si písničky a vlastně to byla malá příprava na to, až na jaře půjdeme do lesa, kde se seznámíme se „školkou“ vysázených stromů, kde chystáme malou exkurzi s lesníky. Film dokoukaly všechny děti a spokojeně usnuly. Celou noc jsem přikládala do krbu a děti soukala zpět do spacáků, aby spokojeně spaly celou noc.

Ráno po probuzení,každé dítko mělo ve spacáku malou hračku, aby si naši Noc hraček pamatovalo 🙂

Nasnídali jsme se, a rodiče si postupně své děti začali vyzvedávat.

My se Štěpánkou ještě celou klubovnu s dobrým pocitem povedeného přespání, pořádně uklidily.
Simča