Jarní kontrola Bochova

Už to není tajemstvím, že letos bohužel nejedeme na klasický tábor, ale na výpravu. A vzhledem k tomu, že máme u Bochova k dispozici srub, výběr byl poněkud jednodušší. Ale než se tam jako celé středisko vydáme, musíme tam udělat ještě pár návštěv. První návštěva proběhla 25. 4. 2015 v malém počtu. Bratr Rančer nám jel také pomoci. Dále se zúčastnil Mário, Harry, Týnka, Běhy a Králíček. Vzhledem k tomu, že jsme odjeli v odpoledních hodinách, stihly jsme vymést pavučiny, utřít prach a po zimním nájezdů myší zamést i bobky. Venku se po silném větru likvidoval starý skleník, uklidilo se pár větví z hřiště a pokácelo se pár stromů, abychom měli příště čím topit. Areál naštěstí nikdo neponičil, takže teď už nás bude čekat jen sekání trávy a větší úklid srubu, aby v červenci mohlo středisko odjet na již zmiňovanou výpravu.

Foto ZDE
                                                                                                                                              Králíček
Komentáře